O společnosti

Po více než šesti letech praxe zkušebního komisaře řidičů a vedoucího oddělení autoškol Magistrátu města Brna jsem se rozhodl otevřít v Brně novou autoškolu, která by připravila žadatele o řidičské oprávnění nejen na bezpečný pohyb v silničním provozu, ale i na bezproblémové zvládnutí zkoušek z odborné způsobilosti. Znalost pohledu z druhé strany, tj. pohledu zkušebního komisaře, mi dává možnost zaměřit se a upozornit žadatele o řidičské oprávnění na věci potřebné k úspěšnému zvládnutí zkoušek.

Výuka je realizována v moderně zařízené učebně blízko středu města, s vynikající dostupností individuální i hromadnou dopravou.

Jak můžete zjistit v dalších částech těchto stránek, investoval jsem nejen do učebny, ale také do vozového parku. Rozhodně se tedy nebudete muset stydět říct přátelům a známým s jakými vozidly probíhá výcvik.

Naše práce nekončí výukou a výcvikem. Vždy se snažíme zajistit vše tak, aby při všech částech závěrečné zkoušky byla pozitivní atmosféra a vzpomínka na ni byla příjemná.

Zkouškami nemusí náš kontakt končit. Preferuji osobní přístup ke klientovi a rád pomohu radou a informacemi nebo se prostě jen tak zastavte a můžeme si popovídat o tom, co vás na silnici potkalo.